1 czerwca 2006 roku obecny Prezes Petr Daniš, rozpoczął działania w Polsce jako “samodzielny oddział” czeskiej spółki EuroClean s.r.o. Pierwszymi krokami były spotkania z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowych, Szpitali oraz Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej:

“Początki były niezwykle trudne – aczkolwiek rozmowy pozytywne, zaciekawienie produktami również. Brakowało natomiast efektów. Czas szybko leciał, koszty działalności wzrastały, ale byliśmy przekonani,  że mamy do zaoferowania skuteczne rozwiązania. Dopiero systematyczna i ciężka praca –  setki spotkań, tysiące przejechanych kilometrów, pierwsze prezentacje naszych urządzeń na Pomorzu, reklama w prasie i inne działania poskutkowały zamówieniami i instalacjami pierwszych urządzeń do uzdatniania ciepłej wody typu EuroClean KEUV-TV Mini w Prudniku, oraz KEUV-TV 02 w Knurowie.“

 

Po pierwszych realizacjach z wiarą w dużo większe sukcesy w przyszłości została założona w dniu 22.2.2007 r. spółka EuroClean Polska z siedzibą w Krakowie. Pojawili się pierwsi pracownicy biurowi, kolejny handlowiec, nasz pierwszy technik serwisowy… .

“Strategia była jasna: oferowanie rozwiązań konkretnych problemów klienta, stawianie na jakość naszych urządzeń, bardzo dobra opieka serwisowa.”

Kolejne lata potwierdzały trafność takiego kierunku działania – W dziedzinie uzdatniania i dezynfekcji ciepłej wody oraz zwalczania bakterii Legionella staliśmy się jednym z liderów rynku. Głównie dzięki jakości świadczonych usług. Z upływem czasu powiększało się nie tylko portfolio klientów, także wachlarz oferowanych towarów i usług, oraz nasz zespół pracowników.

Powstał samodzielny Dział Serwisowy, opiekujący się zainstalowanymi urządzeniami. Po pewnym czasie biuro w Krakowie okazało się niewystarczające na nasze potrzeby, więc symbolicznie w lutym 2017 okrągłe 10-te urodziny świętowaliśmy w nowej, większej i bardziej nowoczesnej siedzibie pod Krakowem

euroclean pl oslava

Dziękujemy obecnym klientom za zaufanie i współpracę, równocześnie zapewniając o naszych nieustających staraniach zmierzających do udoskonalenia naszej produkcji i usług. Jesteśmy przekonani, iż setki zainstalowanych urządzeń to najlepszy dowód dobrej pracy naszych pracowników dla Was – naszych klientów.

 

Dodaj nowy komentarz

Uzdatnianie wody dla przemysłu
Przeczytaj poprzedni wpis:
Darowizna na rzecz fundacji Alma Spei 2017

EuroClean Polska kolejny rok z rzędu wsparła Hospicjum domowe dla Dzieci „ALMA SPEI” z Krakowa.   Hospicjum dla Dzieci Alma...

Zamknij