Dnia 17.07.2019 r. w siedzibie firmy EuroClean Polska Sp. z o.o. w Wrząsowicach zostało przeprowadzone szkolenie teoretyczno-praktyczne, będące etapem stopniowego i sukcesywnego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników. W szkoleniu uczestniczyli Specjaliści do spraw serwisu, obsługujący teren całej Polski.

Szkolenie zostało przygotowane oraz poprowadzone przez inż. Michała Witosa, zajmującego w naszej firmie stanowisko Inżyniera Projektu.
Tematyka szkolenia obejmowała przybliżenie, a także podsumowanie informacji technicznych, dotyczących generatorów dwutlenku chloru oraz zasad montażu i zastosowania dedykowanego wyposażenia dodatkowego, w tym także wprowadzanych aktualizacji oprogramowania.
Poruszono ponadto temat obsługi i serwisowania głowic sterujących marki Clack, wykorzystywanych w kolumnowych systemach uzdatniania wody.
Celem szkolenia było uporządkowanie posiadanych informacji, omówienia nowo -wprowadzanych zmian oraz wymiana wzajemnych doświadczeń i zagadnień, związanych z procesami serwisowania i instalowania urządzeń.

Dodaj nowy komentarz

Uzdatnianie wody dla przemysłu
Przeczytaj poprzedni wpis:
Legionelloza z zapaleniem płuc
Kolejne przypadki zakażenia legionellą w Europie

Przypadki zakażenia legionellą w Belgii i Czechach W ostatnim czasie Legionella pneumophila zbiera swoje żniwo w Europie. W wyniku zakażenia...

Zamknij