Coraz częściej na rynku pojawiają się różne „cudowne“ urządzenia lub preparaty, rzekomo likwidujące bakterie Legionella.

 Są to produkty nieznanych firm w większości pochodzenia azjatyckiego, które obiecują doskonałe efekty bez ponoszenia kosztów eksploatacyjnych. Pytając o referencje, otrzymujemy opis kilku instalacji w niesprecyzowanych miejscach, z reguły wyłącznie z zagranicy i to bardzo odległej. Nie ma więc fizycznej możliwości sprawdzenia efektów oraz weryfikacji obietnic na miejscu.

zwalczanie legionelli - referencje
„Magiczne urządzenie” CCC (czyli cena czyni cuda)

     Niestety – są ludzie, którzy wciąż mają ochotę wierzyć w bajki (przykładem są klienci zaopatrujący się w różnego rodzaju przyrządy magnetyczne, tabletki do odchudzania, magnetyzery do samochodów, itp.). Takiego typu oferty przyciągają niektórych klientów, a nawet zwyciężają w przetargach, a efektem są ciągłe problemy z przekroczeniami ilości bakterii w pobranych próbkach, zbędnie wydane środki finansowe oraz nieudane próby wnoszenia reklamacji produktu czy usługi !

     Aby zapobiec takim efektom, niejednokrotnie wystarczyłoby konsekwentnie wymagać przesłania listy referencyjnej oraz jej weryfikacja.

     Również dokładne sprawdzenie strony www z informacjami dotyczącymi urządzenia i warunkach stosowania może uściślić o co tak właściwie chodzi, np. jeżeli dostawca “magicznego urządzenia” wyraźnie pisze: „….Dodatkowo wymagane jest stosowanie przegrzewu w całej instalacji…“ to już na tej podstawie można stwierdzić, że jest to rozwiązanie, które w praktyce nie oferuje nic.

Zwalczanie Legionelli – referencje

EuroClean Polska sp z o.o. , jako uczciwy i rzetelny dostawca nie ma żadnych oporów, aby udostępnić potencjalnym kontrahentom rozległą listę referencyjną dotychczasowych klientów – z różnych obszarów: szpitale, Domy Pomocy Społecznej, hotele, akademiki, spółdzielnie mieszkaniowe i inne.

Kilkuletnie doświadczenie w produkcji oraz stosowaniu generatorów dwutlenku chloru OXCL razem z kompleksową obsługą techniczną są gwarancją skuteczności. Nasze rozwiązania stosowane są w największych Szpitalach w Polsce. Jednym z dowodów jest poniższa informacja, pokazywana w ogólnopolskim kanale telewizyjnym. Koniecznie obejrzyj ten filmik !

EuroClean Polska – szybkie i skuteczne zwalczanie Legionelli – referencje !

 

Dodaj nowy komentarz

Uzdatnianie wody dla przemysłu i gospodarstw domowych
Przeczytaj poprzedni wpis:
EuroClean na Forum Zarządców Nieruchomości w Krakowie

25 listopada 2013 roku w hotelu Sympozjum w Krakowie odbyło się Forum Zarządców Nieruchomości. Szerokie grono przybyłych zainteresowanych miało możliwość...

Zamknij